MJ-886 Baş Desteği Taktik LED Far, Çalıştırmak için Güvenli Işık veya Bisiklette

MJ-886 Baş Desteği Taktik LED Far, Çalıştırmak için Güvenli Işık veya Bisiklette

550 lümende rahatça oturabilen ve güçlü olan MJ-886 far, herhangi bir gece etkinliği için çok amaçlı bir dış mekan vites seçeneği olup, bu kask takılabilir, hava koşullarına dayanıklı far ile görme ve görme konusunda sorun yaşamayacaksınız.

Chat Now

Ürün ayrıntıları

Magicshine MJ-886, çok çeşitli aktivitelerde kullanılabilen çok yönlü bir far / güvenlik ışığıdır. Koşu, yürüyüş, mağaracılık, dağcılık, kayak veya kamp.


Farın ışık kaynağı, 15 derecelik huzme açısında 550 lümen gerçek çıktı üreten 3x SSC Z5 LED'lerinden geliyor. Işık gövdesi alüminyum alaşım ve plastik kabuk ile, Tip III sert-eloksallı aşındırıcı olmayan yüzey, dayanıklı ve şık tasarım ile üretilmiştir.


Bu far üzerindeki kafa bandı oldukça elastik ve ayarlanabilir. Pil, baş bandına bağlı bir kese içerisine oturur. Kablolu uzaktan kumanda / pil seviyesi göstergesi yanlardan çıkar ve elbiselerinize veya sırt çantanızın üzerine kırpılabilir. Seçebileceğiniz 3 mod, çalışma süresi tam şarjla 2.3 saat ila 20.5 saat arasında değişiyor.


Varsayılan pil paketi, varsayılan şarj cihazıyla 3 saat içinde varsayılan şarj cihazını kullanarak kolayca şarj edilebilen 2x18650 Li-ion piller.

AM2 (001) .jpg

cim3 (001) .jpg

AM4 (001) .jpg

AM5 (001) .jpg

am6 (001) .jpg

Hot Tags: MJ-886 kafa monte taktik LED far, koşu veya bisiklet için güvenli ışık, ABD, mağaza, ucuz, indirimli, en iyi, dayanıklı, kaliteli, düşük fiyatlı
ilgili ürünler

Sorgulama