Su Geçirmez Kask Güvenlik Işığı

Su Geçirmez Kask Güvenlik Işığı

Allty 300, süper hafif, kullanışlı ve bütçeye uygun olacak şekilde tasarlanmış su geçirmez bir kask güvenlik ışığıdır. 80x40x32 mm boyutlarında ve sadece 62g ağırlığındaki bu ışık, kaskın ağırlığına pek fazla katmaz ve hatta bir ev feneri olarak kullanılabilir. İncecik en iyi kaliteden ...

Chat Now

Ürün ayrıntıları

2.jpg

Allty 300, süper hafif, kullanışlı ve bütçeye uygun olacak şekilde tasarlanmış su geçirmez bir kask güvenlik ışığıdır. 80x40x32 mm boyutlarında ve sadece 62g ağırlığındaki bu ışık, kaskın ağırlığına pek fazla katmaz ve hatta bir ev feneri olarak kullanılabilir.

3.jpg

300 gerçek lümen çıkışı kapasitesine sahip XP-G2 LED'i barındırmak için en iyi kalitede malzemelerden üretilmiş olan Allty 300, IPX 5 derecesine sahiptir; bu, herhangi bir hava koşulunda veya herhangi bir yağmur altında herhangi bir korumadan hiçbir şekilde yoksun olmaması anlamına gelir tür. Arkadan görülebilirlik için kırmızı LED Dahili, kask üzerine bağlandığında güvenlik ışığının işlevine katkıda bulunur.

4.jpg

Allty 300 için uyumlu montaj parçaları, varsayılan olarak gelen kol çubuğu kayış desteği ve kask montajı içerir. Her biri ayrı satılır ve herhangi bir Garmin tarzı montaj donanımı için uygundur.

Allty 300 su geçirmez kask güvenlik ışığı için 1200mAh kapasiteli batarya dahildir, tam işlevleri 1.5 saat boyunca tam parlaklıkta sürdürür. Orta parlaklıkta 3.2 saat ve düşükte 11 saat. Görüş için flaş modunda ışık altı buçuk saatten daha uzun sürecek. Micro-USB ile herhangi bir yere şarj edin, boştan dolmaya yalnızca 1,5 saat gereklidir.


Hot Tags: su geçirmez kask güvenlik ışık, ABD, mağaza, ucuz, indirim, en iyi, dayanıklı, kaliteli, düşük fiyat
ilgili ürünler

Sorgulama