Parlak Kask Güvenlik Işığı

Parlak Kask Güvenlik Işığı

En yeni nesil gündelik farlarımız, kentsel ve yol bisiklet sürücüleri için Allty 500 süper parlak kask güvenlik ışığı gibi çok yönlülüğü düşünülerek tasarlanmıştır. Allty 500, tek bir XP-L LED ampul ve 1800mAh lityum pil ile güçlendirilmiş, 500 gerçek lümen ışığı sunar. Yaptık ...

Chat Now

Ürün ayrıntıları

En yeni nesil gündelik farlarımız, kentsel ve yol bisiklet sürücüleri için Allty 500 süper parlak kask güvenlik ışığı gibi çok yönlülüğü düşünülerek tasarlanmıştır.

2.jpg

Allty 500, tek bir XP-L LED ampul ve 1800mAh lityum pil ile güçlendirilmiş, 500 gerçek lümen ışığı sunar. Arka kırmızı bir uyarı ışığı ekleyerek bu ışığı süper banliyö dostu yaptık. İster dağ yoldan, eyalet karayolunda veya yoğun şehir sokaklarında. Bu güvenlik ışıkları, sizi güvenli bir mesafeden görünür kılar ve fazla abluka veya görünürlük eksikliği kurbanı olmadığından emin olmanızı sağlar.

3.jpg

Işık kabuğu, hava şartlarına uyumlu bir uyum için en iyi kalitede malzemelerle ince oluşturulmuştur. Pil göstergesi arka aydınlatmalı Magicshine logosuna,% 100 ila% 50 arasında yeşil,% 49 ila% 10 için mavi ve kalan yüzde 9'dan daha az pil için kırmızıya sahiptir, çevrenizden kolayca görülebilir ve çok sezgisel.

4.jpg

Arka ışık sabit bir mod ve 2 flaş modu sunarken ön ışık birkaç parlaklık modu ve flaş modu sunar. Ön ve arka farlar, ön ışık için tek basışla ve arka ışık için çift basarak bağımsız olarak kontrol edilir.


Hot Tags: parlak kask güvenlik ışık, ABD, mağaza, ucuz, indirim, en iyi, dayanıklı, kaliteli, düşük fiyat
ilgili ürünler

Sorgulama