En İyi Led Bike Arka Güvenlik Işığı

En İyi Led Bike Arka Güvenlik Işığı

Magicshine çoğunlukla dağ bisikleti kalabalığını hedef alıyor, yakın zamanda MJ-819 ve MS-622'nin tanıtıldığı ilk yol olma yolunda, yol ve kentsel bisiklet alanına aktif olarak genişledik. Bu kuyruk ışığına hoş geldiniz sıcak olmadı, biz o zamandan beri eski serileri inceledik ve geliştirdik ...

Chat Now

Ürün ayrıntıları

Magicshine çoğunlukla dağ bisikleti kalabalığını hedef alıyor, yakın zamanda MJ-819 ve MS-622'nin tanıtıldığı ilk yol olma yolunda, yol ve kentsel bisiklet alanına aktif olarak genişledik. Bu kuyruk ışığına hoş geldiniz sıcaktı, o zamandan beri eski serileri inceledik ve geliştirdik, ancak maliyeti mümkün olduğunca düşük tuttuk. Bu yıl Seemee 20 ve 60 bisiklet kuyruk ışıklarını ittik ve cevaplar çok hoştu.

2.jpg

Arka güvenlik lambası kategorisinden Seemee 60 en olumlu yanıtı almış görünüyor. Boyut, ağırlık ve fonksiyon bakımından beklentileri karşılar ve aşar. Yüksek dereceli malzemeler ve işçilik, düşük maliyetli eşyalarından gerçekten daha fazla öne çıkıyor. Alüminyum alaşım, hafif yüz ve arka montaj tabanı arasındaki eğimi örter, yapışkan yapı IPX 6 derecesine sahiptir.

4.jpg

COB LED'lerin sıraları ve sıraları düz ön ışık yüzünü kaplar ve parlaklık ayarlarının 3'ünde 30 lümen 17 lümen ve 9 lümen sunar; titreşim sensörleri hız değişikliklerini algılar ve parlaklığı 60 lümen seviyesine yükselterek süper hızlı bir ardışıklık sağlar yanıp söner. Bu Seemee 60'ın tanımlayıcı özelliği.

3.jpg

Boşta iken, kuyruk ışığı 60 saniye sonra güç tasarrufu yapmak için bir uyku moduna geçecektir. Güç düğmesi, USB şarjının ne zaman tamamlandığını ve birim hala şarj edildiğini gösteren kırmızı renkte yeşil renkte yanar.


Hot Tags: en iyi led bisiklet arka güvenlik ışığı, ABD, mağaza, ucuz, indirimli, en iyi, dayanıklı, kaliteli, düşük fiyat
ilgili ürünler

Sorgulama