Bütçe LED Bisiklet Güvenlik Işığı

Bütçe LED Bisiklet Güvenlik Işığı

Bir sürü gündelik bisiklet sürücüsü için, fiyatın 1 / 10'u için Amazon'da kağıt eşdeğer birimler bulunduğunda, isim markası bisiklet farlarından yüzlerce dolar satın almanın pek fazla motivasyonu yoktur. Adı marka ışıkları genellikle yılların köklü uzman grup tarafından üretilmektedir ...

Chat Now

Ürün ayrıntıları

Bir sürü gündelik bisiklet sürücüsü için, fiyatın 1 / 10'u için Amazon'da kağıt eşdeğer birimler bulunduğunda, isim markası bisiklet farlarından yüzlerce dolar satın almanın pek fazla motivasyonu yoktur. Marka lambaları genellikle, kökten gözden kaçırılan, tüm farkları ortadan kaldıran detayları mükemmelleştirmek için, köklü bir grup uzman tarafından üretilmektedir.

2.jpg

Ürün tasarım ve üretim süreçlerimizde, her jenerasyonun ve ürün serisinin zayıf yönlerinin güçlü yönleri dikkate alınmakta ve en son sürümlerimizde optimize edilmektedir. Bu, rahat bisikletçiler için en son nesil ışıklarla uyumludur. Allty 300 bütçesi, bisiklet güvenlik ışığı LED'i. Sadece Magicshine gibi bir markanın en kaliteli ürününü almakla kalmazsınız, ancak bir anlaşmanın çalınması, yol kenarındaki bir oda fabrikalarından önemsiz ürünler satın almayı tekrar düşünmenizi sağlayacaktır.

3.jpg

Allty 300 her açıdan kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır. Dahili emniyet ışığı, etrafında bir güvenlik ışığı yapmamızın ilk girişimidir. Devresi fartan ayrı, yalnızca ihtiyacınız olduğunda yanınızda olması gerekir. Ön ışık çıkışı, tek bir XP-G2 ile 300 gerçek lümen ile sınırlandırılmıştır, geniş alan ısı yayma lavabosu, tüm ayarlarda tüm kullanıcılar için güvenlik ve en üst performansı garanti eder.

4.jpg

Güzel, temiz kiriş deseni kesinlikle kendisini düşük maliyetli muadillerinden ayırır. Dahili pil, bir buçuk saat boyunca parlaklıkta tam güç sağlar. Tüm açık hava etkinlikleri için hepsi bir güvenlik ışığı olarak adlandırılır.


Hot Tags: bütçe bisiklet güvenlik ışığı, ABD, mağaza, ucuz, indirim, en iyi, dayanıklı, kalite, düşük fiyat led
ilgili ürünler

Sorgulama