Bisiklet Özel Farları ve Fenerler Arasındaki Ayrım

- May 09, 2017 -

1, Parlaklık modu

Normal% 100 -% 50 -% 20 parlaklık moduna ek olarak, flaşın flaş modu genelde taktik flaş ve flaş modu Bisiklet lambasının yanması, otomobilin uyarı lambasının yanıp sönme frekansına benzer şekilde, yavaş bir flaş uyarısıdır ve Parlaklığı ayarlamanın profesyonel bisiklet lambası, kapatma durağı gibi bir el fenerinin bulunmaması, binicilik detaylarının güvenliğini sağlamaktır.


2, su geçirmez Performans, yukarıda belirtilen profesyonel bisiklet lambaları, genellikle mükemmel su geçirmez seks var, yağışlı gün kullanımı, ya da ani yağmurda binmek almak, bu nedenle su geçirmez sınıf daha yüksek, genellikle IP65 almak.

Br />

Ve bu özelliklerin üzerinde, gerçek bir profesyonel bisiklet far özellikleri, bisikletlerin ihtiyaçları ile uyumlu stent tasarımının kurulumu gibi diğer detaylar, mesleki bisiklet gibi daha fazla entegrasyon var Lamba anahtarı, genellikle parlayabilir, süratle binmek kolaydır ve hızlıca geçiş konumunu bulur.


Tüm el oynamak orijinal, umut kabul etmeye çalışıyorum, yapıyorum Bisiklet lamba dış ticaret satış, 7 yıldır yapmış, ürünün bu tür anlayış da uzun yıllar anlayışa sahiptir, şimdi bu yerli iş e- Çevre, ne yazık ki, lamba satın almak gerçekten iyidir ama çöp mal üreticileri, yüksek profilli yıkım makine pilleri liderliğindeki her türlü taklit ile, iyi bir lamba seti daha düşük bir fiyat, sadece bir avantajı var maliyet fiyatı. Çeşitli profesyonel bisiklet lambalarının yukarıda belirtilen özellikleri kendileri için geçerli değildir.

  • MJ-906 En Dağ Bisikleti Aydınlatma Seti, Bisiklet Farları ve Geceleme Binişleri için Tailight
  • Kartal 300 USB Şarj Edilebilir LED Bisiklet Ön Far, Yol Bisikleti Gece Işığı
  • Gece Sürme için MJ-900 Şarjlı Mini Bütçe LED Bisiklet Ön Far
  • Kartal 600 USB Şarj Edilebilir LED Bisiklet Lambası, 100 Yaş Altı İçin Bisiklet Farları
  • Gece Sürme için MJ-902 Süper Parlak LED Şarj Edilebilir Bisiklet Işığı
  • MJ-6015 O-ring Tutamak Dağı, Magicshine Yol Bisikleti Önü LED Işıkları Aksesuarları

ilgili ürünler