Bisiklet Güvenlik Lambalarının Takılması

- May 09, 2017 -

Bisiklet hareketi, daha fazla insan ve # Bisikletin bir ulaşım aracı olarak bisiklet yolculuğu da oldukça yaygındır ancak bisiklet yolculuğunun güvenliğine karşı nasıl koruma altına alınacak bisiklet yolculuğu güvenlik problemlerini gittikçe daha da ciddi biçimde giderek giderek daha fazla motorlu taşıtlar, Sorunu göz önüne almak gerekiyor.


Farlar vazgeçilmez bir unsur ve bu da cihazın kurulumundaki tecrübelerimi size bildirmem için çok iyi bir yoldur. Gece sürüş güvenliği. Önüne bir lamba askısı takın ve ardından şarj lambası LED lambasını lamba askısına yerleştirin. Şarj türü olduğu için, pilleri değiştirmenize gerek yok ve güç tüketimini yönlendiriyor, uzun süre aydınlatma olabilir ve odak uzaklığını ayarlayabilir, aydınlatma ayarı çok uygun olur.


Ön yansıtıcı lamba. Bu lambayı takmak, diğer tarafın zamanında bulabilmesi için ışığın diğer tarafını etkili bir şekilde yansıtabilen, yaklaşmakta olan arabadır, bu gereklidir. Ve bu Şanghay ışığı aydınlatması ışığı yansıtacak mesafede uzak far farlarından. Şehirde yol aydınlatması daha iyi durumda, farları açamıyor, ayrıca arabayı bulabiliyorlar.


Arka aydınlatma lambası. Lamba, arkadaki aracı uyarmak için çeşitli parlak yollarla arka çerçevenin altına monte edilmiştir. Manuel anahtarlı farlar, aydınlatma koşulları kapatılabilir.

Reflektif pedal lambası. İki ayak tarafında, reflektif bir lambaya sahip olunuz, ön ya da arka bir arabaya sahip olursa olsun, durum ışığında aydınlatılabiliyor, arka ışıklar ayağı yukarı ve aşağı hareketle aydınlatıyor, ışığı yansıtıyor Etki de çok iyi, mesafenin salınımda bir ışık görebilmesi durumunda.

  • MJ-902 MTB Ön Far Arka Işık, LED Far ve Avadanlık Combo
  • MJ-908 Güçlü Yüksek Lümen LED Dağ Bisiklet Işığı Seti, En Parlak Bisiklet Farı
  • Yol Bisikletçileri için Dahili LED Arka Işıklar ile MJ-898 Bisiklet Kaskı
  • MJ-892 Gece Çalışırken Güvenlik Dişlisi, Cree Farlı 200 Lümen LED Işık
  • Çocuklar İçin MS-622 USB Şarjlı Bisiklet Uyarı Işıkları, Çocuk Bütçesi için 50 Yaş Altı
  • Magicshine Yüksek Güçlü LED Işıklar için MJ-6102 Cree Bisiklet Işığı Akü Grubu

ilgili ürünler