Bisiklet Özel Kuyruk Kayıt Cihazının İlk Değerlendirmesi

- May 09, 2017 -

Geçen yılki çalma yasası olan UCI, ilk önce bir yol otomobilleri toplama makinesine izin verdi, ayrıca ön ve kuyruk açılarından nefes kesici sprint ve araba çekimleri gördük, bu mercekler bizi çok etkileyici bir his ile karşıladı Heyecan verici, ama aynı zamanda neden olan otomobilin sonunda bir sürü oyunun görmesine izin verin. Bu açıdan, yarışmada kullanılan kameralar bir araç kaydedicinin bir fonksiyonu olarak da işlev görüyor.


Günlük sürüşümde ayrıca Bir keresinde arabamın bir trafik kayıt cihazı ile donatılmış olabileceğini umduğumda - Çinli otomobil arkadaşları sürme ortamı, herkes bilir. Birçok bisiklet ve yayadaki trafik kazasında, kimlik tespitinin sorumluluğu çok acı veren bir şey ve trafik kayıt cihazı teorik olarak şemanın tanımlanmasında sorumluluk için iyi bir çözümdür.


Bu aynı zamanda CycliqFly6'nın tasarımını da içermektedir.

SonyAS100V veya GoPro gibi taşınabilir video kamera değil, en azından görüntü kalitesinde olmayan bir video kamera değildir. Mevcut.

Konumlandırması, video çekim, sürüş kayıtları ve bisiklet arka lambaları işlevinin biridir ... arka lambalar Kaydedici, benzer bir ürün bulunmadan gelecekte çok şey olmayabilir.

85x39x55mm, 119g ağır, sol ve sağ tek bir işlem tuşunun 6 büyüklüğünde uçun, sol tarafın da bir Micro-USB soketi ve mikro SD kart yuvaları var. Kare şekli, kamera çevresinin dört ışık altında bir ışık dairesi vardır.

  • MJ-906 En Dağ Bisikleti Aydınlatma Seti, Bisiklet Farları ve Geceleme Binişleri için Tailight
  • MJ-908 Güçlü Yüksek Lümen LED Dağ Bisiklet Işığı Seti, En Parlak Bisiklet Farı
  • Kartal F3 Şarj Edilebilir Dağ Bisikleti Far, Bisikletler İçin En Parlak Ön Işıklar
  • Kartal 600 En Çok Puan Verilen USB Şarjlı Bisiklet LED Far, Yol Bisiklet Işıkları
  • Yol Bisikletçileri için Dahili LED Arka Işıklar ile MJ-898 Bisiklet Kaskı
  • Önceden Dahili, Dönüş Sinyalleri ve Arka Işıklar ile MJ-898 Bisiklet Kaskı

ilgili ürünler