Bisiklet lambaları

- May 09, 2017 -

Bisiklet lambası, bir arkadaşınızın gecesi yolculuğu için bisiklet üzerine monte edilmiş bir armatürdür. Gece sürme ekipmanı gibi davranmak için böyle bir klipsin birleşimiyle bir flaşla arkadaşına binmenin en büyük avantajı taşınabilir ekonomidir, dezavantaj pan-ışık dar, kör alan, uzun ömür, zayıf güvenliktir.


Ve profesyonel sürme arkadaşlar için, profesyonel bisiklet lambaları ile donatılmıştır, bisiklet lambası Bu tür, uzun ömrü, pan-ışık uzun menzilli, su geçirmez ve ter, engebeli emniyet endeksi yüksek özellikleri taşımak, ancak pahalı maliyet de sıradan binme arkadaşlar yasaklayıcıdır.


Bisiklet lambaları kendiliğinden elektrikli ve pille çalışan iki tür lambaya bölünebilir ve spontan elektrik tipi lastik sürtünme gücü üretimi ve davul şeklindeki dahili jeneratörler olmak üzere ikiye ayrılabilir; pille çalışan bisiklet lambaları, pil ve lamba ayırma türüne ve pil ve lambaya sınıflandırılabilir. Elektrik üreten bisiklet lambasının açılması gerekmediği için, ışığın sürtünme direncine dayanması gerekiyor ve bu zorlu biniciler için kabul edilemez, bu yüzden daha yaygın olarak kullanılan pille çalışan bisiklet lambaları.


Bisiklet lambaları, ön aydınlatma, arka uyarı kuyruk lambaları ve Sıcak Tekerlekler (tekerlek lambası olarak da adlandırılır) olarak ikiye ayrılabilir.

  • MJ-900 Su Geçirmez Döngüsü Işığı, Şarj Edilebilir Ön Bisiklet Lambası
  • Gece Sürme için MJ-900 Şarjlı Mini Bütçe LED Bisiklet Ön Far
  • MS-622 Şarj Edilebilir Bütçe Bisikleti Ön ve Arka Kombo Işık Seti
  • Dahili Işıklar, LED Far ve Arka Işık ile MJ-898 Bisiklet Kaskları
  • MJ-908 Göstergeler ile En Parlak, En Güçlü Yeniden Şarj Edilebilir LED Dağ Bisiklet Işık Seti
  • MJ-898 MTB Bisiklet Kaskı Far, LED Farlar ve Akıllı Arka Güvenlik Işığı ile

ilgili ürünler