MJ-898 MTB Bisiklet Kaskı Far, LED Farlar ve Akıllı Arka Güvenlik Işığı ile

MJ-898 MTB Bisiklet Kaskı Far, LED Farlar ve Akıllı Arka Güvenlik Işığı ile

EVA köpük iç ve PC kabuğu ile MJ-898 Genie, 350 lümenli ön ışık, dönüş sinyalleri ve arka güvenlik ışıkları ile dolu bir dağ bisikleti kaskı olup, ister dağ trafiğinde, ister şehiriçi cadde olsun, her durumu halledebilme özelliğine sahiptir , Veya uzun, dolambaçlı yollar.

Chat Now

Ürün ayrıntıları

Çoğu durumda 350 lümen ön ışığı yeterince parlaktır. 15 derece yukarı ve aşağı eğilebilir. Yakın görüş mesafesi için görüş açısı 30 derece. Varsayılan 2600mAh 18650 Li-ion pil ile 4-11 saat çalışma süresi sağlayabilen bir XP-G2 CREE LED ile sağlanır. 4 çalışma modu: Yüksek, Orta, Düşük ve Flaş.


Yan dönüş sinyalleri, maksimum 120W sarılı SMD LED'lerinden oluşmaktadır. Dönüş sinyali ışık çerçevesi kaskın arka tarafından başlar ve kullanıcının kulaklarının hemen üst kısmına kadar uzanır. Yandığında sarı sinyal lambaları 270 derece açıdan görülebilir. Varsayılan batarya ile çalışma süresi, sabit kullanımın 11.8 saatidir.


Arka ışık 32watt'lık kırmızı SMD LED'leri ile maksimum 0.3w'lık bir güçle üretilmiştir. 5 çalışma modu, her biri belirli bir durum için tasarlanan 4 farklı flaş frekansı yanıp sönüyor. Hızlı Flaş, Titreşim, Yavaş Flaş ve Uyarı. Arka lambanın otomatik hareket algılama özelliği vardır, hız kaybı oluştuğunda arka ışık yoğunluğu arttırır ve kullanıcı tamamen durana kadar aralıksız kalır. Varsayılan Li-ion hücre ile çalışma süresi 17-108 saattir.

3 tuşlu uzaktan kumanda, güvenli bir kol yeri konum takımı için kendi o-ring'iyle birlikte gelir. Oldukça kullanışlı ve tek bir CR2025 düğme hücresinden güç alıyor. Helmet'in dönüş sinyalleri ve arka ışık uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir.


Kask ışığı pil olmadan 426g ağırlığındadır ve 4,5- 5 saat içinde 5V / 1A altındaki Mikro USB portu üzerinden şarj edilebilir. (1 hücre) EPS köpük ve Polikarbonat malzemeler, ağırlık oranını en iyi korumak için çerçevenin büyük kısmını oluşturur. Uzman işçilik ve IPX4 derecesi, kask ışığının yılların her mevsimindeki hava koşullarında işlev görmesini sağlar.


Paket listesi:

Kask ışığı

Kablosuz Uzaktan kumanda

USB kablosu

O-ring

Tornavida

1x18650 pil

Kullanım kılavuzu

Garanti belgesi


AM2 (001) .jpg

cim3 (001) .jpg

AM4 (001) .jpg

AM5 (001) .jpg

Hot Tags: ABD, mağazadan ucuz, indirimli, en iyi, dayanıklı, kaliteli, düşük fiyatlı, LED farlar ve akıllı arka güvenlik ışıklarına sahip MJ-898 MTB bisiklet kask far
ilgili ürünler

Sorgulama