MTB için Yüksek Çıkışlı Kask Işık

MTB için Yüksek Çıkışlı Kask Işık

Bu, enduro için 1500 artı lümen çıkışlı kask ışığı için pazarda olan MTB binici veya yolların oldukça gerginleşebileceği herhangi bir off-road biniciliği için yüksek son seçenektir. 902B'nin ağırlığı sadece 51.5g ancak yaklaşık 1600 lümenli ışık veriyor. Kiriş deseni de değil ...

Chat Now

Ürün ayrıntıları

2.jpg

Bu, enduro için 1500 artı lümen çıkışlı kask ışığı için pazarda olan MTB binici veya yolların oldukça gerginleşebileceği herhangi bir off-road biniciliği için yüksek son seçenektir.

3.jpg

902B'nin ağırlığı sadece 51.5g ancak yaklaşık 1600 lümenli ışık veriyor. Işın paterni çok geniş veya dar değil, kenarları temiz ve yumuşaktır. Varsayılan 4 hücre 5.2Ah pil paketi, maksimum parlaklıkta 2.3 saat çalışma süresi sağlar. Küçük boyutlu, düşük ağırlıklı ve yüksek çıkış kombinasyonu, 902B'yi her türlü düşük ışıklı dış mekan etkinliği için en iyi seçim haline getirir. Bisiklet sürmek dışında dağcılık, mağara dalışı ve kayak kalabalıkları bu kask ışığına özel bir ilgi duydu.

4.jpg

Bluetooth uzaktan kumanda ile monte edilmiş tutma yeri, isteğe bağlı bir aksesuardır çünkü her şey mobil cihazlarınız vasıtasıyla ayarlanabilir ve lamba kafasına kaydedilebilir. Sonlandırılmış ayarlar, mobil cihazınız olmadan bile güç düğmesi ile değiştirilebilir.


Hot Tags: mtb için yüksek çıkışlı kask ışığı, ABD'den, mağazadan, ucuzdan, indirime, en iyi, dayanıklı, kaliteli, düşük fiyat
ilgili ürünler

Sorgulama