En İyi Kentsel Bisiklet Kuyruğu Işık

En İyi Kentsel Bisiklet Kuyruğu Işık

Muhtemelen en iyi şehir bisikleti kuyruk ışığımız olan Seemee 60, Magicshine'ın her türlü bisiklet sürücüsü için görünürlük için tasarlanmış 2018 yeni eklemesidir. Işık kaynağı, yüksek kalitede alaşımdan minimalist fakat yine de çok şık bir kabuk ile barındırılan, maksimum 60 lümenlik kapasiteye sahip kırmızı COB LED'lerdir. 3 parlaklık ...

Chat Now

Ürün ayrıntıları

Muhtemelen en iyi şehir bisikleti kuyruk ışığımız olan Seemee 60, Magicshine'ın her türlü bisiklet sürücüsü için görünürlük için tasarlanmış 2018 yeni eklemesidir.

2.jpg

Işık kaynağı, yüksek kalitede alaşımdan minimalist fakat yine de çok şık bir kabuk ile barındırılan, maksimum 60 lümenlik kapasiteye sahip kırmızı COB LED'lerdir. 3 parlaklık modu, 17 lümenli orta 30 lümen yüksek ve 9 lümen düşük. Entegre akıllı sensör, yavaşlama, frenleme ve şeritleme hareketleri gibi hareket düzeninde bir değişiklik tespit ettiğinde LED'leri, kısa sürede son derece yüksek flaş frekansı ile 60 lümende daha parlak bir ışık seviyesi çıkarmak için tetikleyerek çevreleyen yayalar, bisikletçiler ve sürücüler için yeterli görsel uyarı.

4.jpg

IPX6 derecelendirmesi ile Seemee 60 tamamen suya dayanıklıdır. Varsayılan kutu aksesuarları, hem geleneksel yuvarlak hem de aerodinamik koltuk direkleri için montaj parçasının yanı sıra, sırt çantası, sırt çantası veya gömlek yaka üzerinde kullanmak istediğiniz için bir klibi de içerir.

3.jpg

Bir ons ve kabaca gümüş dolar büyüklüğünde. Tüm tesisler mümkün olduğunca küçük bir konut içine sıkıştırılmıştır.


Hot Tags: en iyi kentsel bisiklet kuyruk lambası, ABD, alışveriş, ucuz, indirim, en iyi, dayanıklı, kaliteli, düşük fiyat
ilgili ürünler

Sorgulama