Süper Parlak Yol Bisikleti Arka Işık

Süper Parlak Yol Bisikleti Arka Işık

34 gr ve 60 lümen maksimum çıkışta, Seemee 60 süper parlak bir yol bisikleti kuyruk lambasıdır. 30lm, 17lm ve 9lm parlaklık ayarları COB kırmızı LED'leri tarafından üretilir. Mümkün olan maksimum 60 lümen çıkışı ancak yeni eklenen ivme sensörü ile sağlanır. Sürücü dönünce frenler ve ...

Chat Now

Ürün ayrıntıları

34 gr ve 60 lümen maksimum çıkışta, Seemee 60 süper parlak bir yol bisikleti kuyruk lambasıdır.

3.jpg

30lm, 17lm ve 9lm parlaklık ayarları COB kırmızı LED'leri tarafından üretilir. Mümkün olan maksimum 60 lümen çıkışı ancak yeni eklenen ivme sensörü ile sağlanır. Sürücü dönünce frenler ve hızlanır veya yavaşlar. Sensör onu algılar ve flaş frekansını artırır ve çıkıştan sonra sürücüleri ve bisikletlileri uyarır. Bu ışıkla görülmeyecek bir sebep yok. Akıllı sensör ayrıca, 60 saniyelik hareketsizlikten sonra, titreşim algılanmadığında ışığı uyku moduna geçirir.

2.jpg

Hemen hemen tüm ışık yüzeyi en iyi şekilde kullanım için kullanılmıştır. Görünür alanın sadece iki santimetre inç altında. Yayılan ışık arkasından her açıdan görülecektir. Metalik kabuk ve üst çentik işçiliği Seemee 60'a IPX6 su geçirmezlik derecesi verir, her türlü sağanak yağmurunun altında kalırsınız.

4.jpg

Seemee 60, şarj için kırmızı, yanıp sönen yeşil olan arkadan aydınlatmalı güç düğmesi ile kolaylıkla şarj edilebilir, her tür bisikletçi için çok yönlü bir güvenlik ışıklandırmasıdır.


Hot Tags: süper parlak yol bisiklet kuyruğu ışık, ABD, mağaza, ucuz, indirim, en iyi, dayanıklı, kaliteli, düşük fiyat
ilgili ürünler

Sorgulama