MS-622 Ekstra Bikelights, LED Bisiklet Far ve Arka Işık

MS-622 Ekstra Bikelights, LED Bisiklet Far ve Arka Işık

Uyarı için ideal yedekleme lambası, MS-622 setinin hem beyaz hem de kırmızı LED'leri strok / flaş moduna ayarlanabilir ve maksimum uyarı efekti için bisiklet arka çerçevelerine takılabilir. Bu ışığın görülmemesi için hiçbir sebep yok.

Chat Now

Ürün ayrıntıları

Kolayca klipslenip 360 derece döndürülebilir, beyaz ve kırmızı LED USB güvenlik ışıkları, yüksek lümenli çıktı LED ampulü veya yüksek kapasiteli bir Li-ion pil tutmayabilir, ancak bunlar sadece yol bisiklet ihtiyaçlarınız için yeterince parlaktır. Her ikisi de bisiklet koltuğuna yapıştırabilir ve flaş ayarlayabilir, mevcut şehir veya cadde ışıklarının yeterli olduğu zamanlarda bile görünür olmanızı sağlar.

Kauçuk USB port kapağı ile dayanıklı, su geçirmez bir muhafaza sunan silikon ve velkro kayışları da en yüksek kalitede olup her türlü havada yıllarca sürecek şekilde tasarlanmıştır.

Her ışık sadece 24g ağırlığındadır, neredeyse bisikletinize ağırlık katmaz. Tek bir şarjla 5 saatlik çalışma süresince, bu ışıklar yol bisikletçilerimizin kitlesel çoğunluğunun ihtiyaçlarını bütçe fiyatlarında karşılayacak.


Beyaz LED 30 lümen ve kırmızı LED 10 lüminesidir, her iki ışık da yüksek hızda yollar üzerinde daha fazla görüş sağlamak için bisikletinizin herhangi bir yerine takılabilir. Pil 250mAh'dir ve USB şarj edilebilir.


Kutu İçeriği

Far

Arka lamba

Kauçuk 'o' halkaları

USB kablosu

Garanti belgesi

İngilizce kullanım kılavuzu


AM2 (001) .jpg

cim3 (001) .jpg

AM5 (001) .jpg

am6 (001) .jpg

Hot Tags: MS-622 ekstra biklor lambaları, LED bisiklet farları ve arka far, ABD'den, mağazadan, ucuza, indirime, en iyi, dayanıklı, kaliteli, düşük fiyatlı
ilgili ürünler

Sorgulama