Bisiklete binme Güvenliği için MJ-819 Kırmızı Arka Kuyruk Bisiklet Işıkları

Bisiklete binme Güvenliği için MJ-819 Kırmızı Arka Kuyruk Bisiklet Işıkları

MJ-819, tespit ettiği ortam koşullarına dayanarak ışık şiddetini ve ışın desenini ayarlayan tasarım ve teknolojinin ustalığıdır.
Yavaşladığınızda, ışığı daha parlak hale getirir ve uyarı için sabit kalırsa, ortam ışığı bol olduğunda enerji tasarrufu yapmak için kararabilir.

Chat Now

Ürün ayrıntıları

USB Şarj Edilebilir Akıllı Tırnak Işığı | Akıllı Algılama Teknolojisi | Günışığı Görülebilir

MJ-819, yeni bir güvenlik, güzellik ve teknoloji seviyesi sağlayan bir başyapıt. Benzersiz akıllı modda, akıllı kuyruk ışığı fren uygulandığında algılar ve parlaklığı arttırır ve arkanızdaki bisikletlilere veya araçlara yavaşlamış olduğunuzu bildirmek için sabit kalır.

Akıllı kuyruk ışığı da diğer ışık kaynaklarını algılar ve ihtiyaç duyulduğunda otomatik olarak açılır ve kapar. Akıllı kuyruk ışığı da tüm açılardan görünürlük sağlar ve endüstri lideri akıllı modumuza ek güvenlik ve koruma gerektiren bisikletçiler için mükemmeldir.


Popüler Medya İnceleme:

Son incelememden bazı kelimeler çalmak zorunda kalabilirim, çünkü burada da bu kadar doğrudurlar. "Bisiklet ışığı" için basit bir çevrimiçi arama, baş döndürücü miktarda seçenek sunacaktır. Çoğu üretici, kendilerini birbirinden ayırmak için, üretimi daha büyük ve daha yükseklere çıkartan lümen oyununu oynuyor ... ve burada şikayet yok. Bununla birlikte, gözden geçirme ışığı gelince, MJ-819 far, pistteki az sayıda kişiden biri ve binicilik durumlarına ve hafif ortamına dayalı ışık çıkışını kontrol eden akıllı bir özelliğe sahip.


Bu ayırt edici özelliklere dalmadan önce, temelleri gözden geçireceğim. Bu ışık, 12 saatlik bir maksimum çalışma süresine sahiptir, USB şarj edilebilir ve spor yaparak 180 dereceden fazla görünürlük elde etmeyi amaçlayan SMD LED'lerin 15 sayısını spor yapmaktadır. Bir IPX4 sugeçirmez derecelendirme de talep edilmiştir.

Montaj için ilginç bir tasarım arandı. Magicshines'ın bazı büyük ışıkları gibi, 3 boyutta kayış, çabuk serbest bırakma bağlantısını seatpost'unuza sabitleyebilir. Bazı bağlar biraz çürük ve titrek olduğunda, bu bağlar geldiği kadar sağlamdır. Bu kısımdan sonra ışık, tek elle kullanılabilen hızlı açma koluna bağlanır. Bu kol, ışığı direksiyonunuza göre ayarlamak için birkaç detentere sahiptir. Genel olarak, montaj olması gerekenden daha dayanıklıdır, ancak onu her an bir wimpy loop kayışın üzerinden alacağım.


O yanan sorunun üzerine, o akıllı özelliklerden ne haber? Aslında iki akıllı işlev var. İlk olarak, bu ürün otomatik açma / kapama işlevini tetiklemek için çevresindeki ışık miktarını tespit eder. Bu fonksiyon kesinlikle, "akıllı mod" daki gündüz testi sırasında çalışıyor, dışıma binerken farım sönmüş ancak motosikletimi arabalarımın gövdesine doldurduğumda tekrar açtı. Tabii ki bu özellik için bu amaç değil, ancak onunla ilk karşılaşmamdı. İkinci ve daha çekici özellik hareket algılama denetleyicisidir. Frenleme altında (veya herhangi bir nedenle yavaşlatıldığında) ışık hem yoğunlukta artacak hem de flaş yerine sabit hale gelecektir. Test esnasında yoğunluğun arttığının belirgin olmadığı, ancak ışığın sürekli fren yapıldığında katı olduğu ortaya çıktı. Aslında, bu sensör hassasiyetle programlanmış olmalıdır, çünkü hassasiyet doğru görünüyordu. Işığın sağlamlaşmasına gerek kalmadan sahildesiniz, ancak yavaşlamanız daha belirginleştiğinde ışık "thang" 'ı yapar. Neyse ki ışık, manuel modda çalıştırmak için ilave ayarlarla tasarlanmıştır; böylece biniciler, günışığı geçersiz kılabilir -OFF işlevi ve bunun uygun olmadığı zaman otomatik sabit işlevi.


Önceki inceleme gibi, körü körüne en iyisini seçmek için bu şeker mağazasında çok fazla çikolata var. Bana çikolatacı deyin. Bu küçük acıbadem kurabiyesi, başkalarının yapmadığı birkaç şeyi sunuyor ve hindistan cevizi değil, elbette hafif ve hareket algılama otomasyon kontrolüdür. Hem manuel hem de akıllı mod sunan kullanıcılar, bu özelliklerin ne zaman kullanılacağını seçme lüksüne sahiptir. İçinde bulunduğun ayırımın zor olduğunu bilmek benim için en büyük şikayetimdi. Montaj ve cömert görünürlük gibi diğer tasarım özellikleri de mükemmel. Mükemmel ışık olamaz, ancak MJ-819 tüm hedeflerini, kalabalıktan sıyrılmasını sağlayan nadir bir özellik olan şık bir arka lambaya dönüştürür.


Kutu İçeriği

USB arka ışık

USB kablosu

Naylon bantlar

Allen anahtarı

İngilizce kullanım kılavuzu

Garanti belgesi

AM2 (001) .jpg

cim3 (001) .jpg

AM4 (001) .jpg

AM5 (001) .jpg

am6 (001) .jpg

Hot Tags: Bisiklet güvenliği için MJ-819 kırmızı arka kuyruk bisiklet ışıkları, ABD, mağaza, ucuz, indirimli, en iyi, dayanıklı, kaliteli, düşük fiyat
ilgili ürünler

Sorgulama