Süper Parlak Kentli Bisiklet Far

Süper Parlak Kentli Bisiklet Far

Monteer 1400 çok yüksek çıkışlı şehir içi bisiklet faridir. Magicshine'ın 2018 sunumlarından yeni. 1400 lümenlik gerçek çıktı 2xCREE XM-L2 LED'leri ile üretilir. Tüm alüminyum kabuk, farın üst tarafının çoğunu kaplayan büyük ısı yayılım ızgaraları ile çok şık görünüm ve his verir.

Chat Now

Ürün ayrıntıları

Monteer 1400 çok yüksek çıkışlı şehir içi bisiklet faridir. Magicshine'ın 2018 sunumlarından yeni. 1400 lümenlik gerçek çıktı 2xCREE XM-L2 LED'leri ile üretilir.

2.jpg

Tüm alüminyum gövde, farın üst tarafının çoğunu kaplayan geniş ısı dağılım ızgaraları ile çok şık görünüm ve his verir. Çoğu gelenekselin aksine, hepsi tek bir yolda ya da şehir ışıklarında.

4.jpg

Monteer 1400, çıkarılabilir bir pil kartuşu stili ile tasarlanmıştır. Arka bağlantı noktası bir bozuk para ile açılabilir ve 18650 hücreleri anında hızlı ve kolay bir şekilde değiştirilebilir. Akü hücrelerinin özel olarak Magicshine tarafından üretildiğini, şeklin pazar normundan oldukça farklı olduğunu lütfen unutmayın.

3.jpg

Kolayca USB şarj edilebilir ve IPX 4 su geçirmez olan Monteer 1400, yolda veya kentsel bisikletle uğraşsan da, ister yüksek dağılımı, ciddi dağ bisikletçileri için kask monte farın rolüne bile uyacak şekilde çok yönlü bir ışık sağlar.

5.jpg


Hot Tags: süper parlak şehir bisiklet far, ABD, mağaza, ucuz, indirim, en iyi, dayanıklı, kaliteli, düşük fiyat
ilgili ürünler

Sorgulama