Küçük Urban Bike Far

Küçük Urban Bike Far

Kent bisikleti söz konusu olduğunda, binici için görünürlük bir şey, görülebilir olma özelliği başka bir şey. Piyasadaki ışıkların çoğu eski ışığa odaklanır ve ışıkları hiç bulamayacak kadar tehlikeli ve sorumsuz olan muazzam miktarda körleştirici lümen çıkarır. ...

Chat Now

Ürün ayrıntıları

Kent bisikleti söz konusu olduğunda, binici için görünürlük bir şey, görülebilir olma özelliği başka bir şey. Piyasadaki ışıkların çoğu eski ışığa odaklanır ve ışıkları hiç bulamayacak kadar tehlikeli ve sorumsuz olan muazzam miktarda körleştirici lümen çıkarır.

2.jpg

Magicshine'den MJ-900B, Bluetooth özellikli yepyeni bir ışıktır. Peki tam olarak ne yapar? Iyi ışık Bluetooth bağlantısı üzerinden telefonunuzla programlayın. Parlaklık seviyesi sabit, SOS, flaş ve uyarı modlarının herhangi birinde% 1 ila% 100 arasında herhangi bir yerde ayarlanabilir. Örneğin, yoğun şehir sokaklarında, 900B'nin 1000 maksimum lümenini 200 saate veya daha düşük seviyeye ayarlamak ve uyarı modunu etkinleştirmek isteyebilirsiniz. Şehri yavaş ve orta hızda geçirecek kadar ışığınız var mı? Kör edici olmaksızın gelen trafik için makul bir görünürlük sunuyorsunuz. Geniş ve boş bir yol üzerindeyken, parlaklığı tamamen yukarı doğru döndürebilir ve tam hıza sahip olduğunuzda yolunuzun engellenmeden görünümü olabilir.

3.jpg

MJ-900B'nin 1000 lümen çıkışı, 7.2 V 2600mAh kapasiteli bir USB şarj edilebilir pil ile tek bir XM-L2 LED ile üretilmektedir.

4.jpg


Hot Tags: küçük kentsel bisiklet far, ABD'den, alışveriş, ucuz, indirim, en iyi, dayanıklı, kaliteli, düşük fiyat
ilgili ürünler

Sorgulama