Tüm Hava Urban Bike Headlight

Tüm Hava Urban Bike Headlight

Magicshine'ın en çok satan 9 serisi bisiklet lambası, süper hafif, su geçirmez ve olması gerekenden daha fazla ışık çıkaran çok küçük bir form faktörü kentsel bisiklet far, yeni bir üyesi olan MJ-902B'ye sahiptir. 1600 lümenli gerçek ışık, 4 hücreli, 2xCREE XM-L2 LED'leri ile üretilir ...

Chat Now

Ürün ayrıntıları

3.jpg

Magicshine'ın en çok satan 9 serisi bisiklet lambası, süper hafif, su geçirmez ve olması gerekenden daha fazla ışık çıkaran çok küçük bir form faktörü kentsel bisiklet far, yeni bir üyesi olan MJ-902B'ye sahiptir.

4.jpg

1600 lümenli gerçek ışık, 5200mAh kapasiteli 4 hücreli bir Li-ion pil paketi ile güçlendirilen 2xCREE XM-L2 LED'leri tarafından üretilmektedir. İhtiyacınız olan zamanın gücü budur ancak meşgul şehir sokaklarının tam 1600'ünü kullanmamanız gerekir; bu, yayalar ve sürücüler için kör edici bir şey değildir. Bununla birlikte, kendinizi boş bir yolda yalnız bulmanız gerekirse, istediğiniz kadar hızlı sürüş yapabilir ve kirişten asla kurtulamazsınız.

2.jpg

Işık, önceden belirlenmiş 4 çalışma moduna, sabit, flaş, SOS ve uyarıya sahiptir (hızlı çift yanıp söner). Parlaklığı dairesel bir kadran haline getirdik, bağlı olan ışığınız buna göre ayarlanırken telefonunuza dokunmanız yeter ve parmağınızı göstergenin üzerinden geçirmeniz yeterlidir. Yararlı olduğuna inandığınız tüm ayarları kaydedebilir ve ışığınız onları hatırlar. Bu kaydedilen ayarlar arasında yalnızca güç düğmesine tek dokunuşla geçebilirsiniz. Bunu yaptığınızda telefonunuzun bulunması gerekmez.


Hot Tags: tüm hava şehir bisiklet far, ABD, mağaza, ucuz, indirim, en iyi, dayanıklı, kaliteli, düşük fiyat
ilgili ürünler

Sorgulama