Hepsi Bir Arada Şehirli Bisiklet Farları

Hepsi Bir Arada Şehirli Bisiklet Farları

Magixhine'in 2018 yeni sürümlerinden biri olan Allty 300, hepsi bir şehir içi bisiklet farında, tek LED dizaynında, geniş alan ısı yayma lavabosunda, arkadaki emniyet ışıklarında, logo pil göstergesinde ve USB şarj edilebilir durumda. XP-G2 LED, özel olarak tasarlanmış maksimum 300 lümenlik maksimum çıkış kapasitesine sahiptir ...

Chat Now

Ürün ayrıntıları

Magixhine'in 2018 yeni sürümlerinden biri olan Allty 300, hepsi bir şehir içi bisiklet farında, tek LED dizaynında, geniş alan ısı yayma lavabosunda, arkadaki emniyet ışıklarında, logo pil göstergesinde ve USB şarj edilebilir durumda.

2.jpg

XP-G2 LED, bütçeye uygun olarak özel olarak tasarlanmış ve görülecek ve görülebilecek, ancak sürücüler için kör edici görünmemesi için tasarlanmış 300 lümen maksimum çıkış kapasitesine sahiptir. Kask ışığı olarak kullanıldığında, yerleşik arka güvenlik lambası bir seatpost'a monte edilmiş bisiklet kuyruk lambasına çok benzer şekilde işlev görür. Bunun dışında kemerinizde olacak ve yakınlardaki gezginler tarafından kolaylıkla görülebilecek olan kırmızı LED arka ışık sabit bir mod ve 2 flaş modu sunacak şekilde yapılandırılmıştır.

3.jpg

Allty 300, evrensel Garmin tarzı tutacağı kullanır ve çeşitli bisiklet tutma kolu montaj sistemleri ile eşleştirilebilir. Varsayılan silikon kol dayanağı kayışı, bir şehir içi bisiklet farındaki tümü için daha güvenli bir tutuş sağlar. Kask, isteğe bağlı aksesuar olarak ayrıca satın alınabilir.

4.jpg

Hepsi bir arada bisiklet farlarında, bazen Li-ion pillerin tam kapasitesini yeniden kalibre etmek için bir pilin yeniden etkinleştirilmesi gerekiyor.


Hot Tags: hepsi bir şehir bisiklet farında, ABD'den, alışverişten, ucuzdan, indirime, en iyi, dayanıklı, kaliteli, düşük fiyat
ilgili ürünler

Sorgulama