Yol Bike Far, Kask Dağı ile

Yol Bike Far, Kask Dağı ile

Dahili emniyet özelliklerine sahip ılımlı bir çıkış, süper hafif LED ışık arayan bir yol bisikletçisi misiniz? Artık bakmayın, Allty 500, sadece aradıkları şeyi yol bisikletçileri ile sağlamak için 2018'deki Magicshine'ın en yeni kayıtlarından biri. 500 lümen kapasiteli bir adet XP-L LED ...

Chat Now

Ürün ayrıntıları

Dahili emniyet özelliklerine sahip ılımlı bir çıkış, süper hafif LED ışık arayan bir yol bisikletçisi misiniz? Artık bakmayın, Allty 500, sadece aradıkları şeyi yol bisikletçileri ile sağlamak için 2018'deki Magicshine'ın en yeni kayıtlarından biri.

2.jpg

Dahili 1800mAh lityum pil ile güç sağlayan, maksimum 500 lümenlik bir XP-L LED.

4.jpg

Dahili kırmızı arka güvenlik lambası, fartan bağımsız olarak kontrol edilebilir. Bu, özellikle kask üzerine monte edildiğinde yararlıdır. Perakende paketi hem kolu hem de kask için kolaylıkla takılabilen ve çok sağlam bir tutuş sağlayan kayışları içerir. Işık montaj tabanı gamin tarzını kullanıyor ve hedefler arasında hızla açıp kapanıyor.

3.jpg

Allty 500 yol aydınlatma lambası, sadece fiyat etiketini yapay olarak şişirmeye yarayan, hiç kullanmayacak ekstra havlanma özelliklerine sahip değildir. En yüksek parlaklıkta yalnızca 74g ve 1.5 saatlik çalışma süresi ile neredeyse herkesin kabul edebileceği ekonomik bir fiyat noktası ile, kullanıcılarına sağlanan gerçek değer ve kullanışlılığı ile tasarlanan amaca mükemmel uyum sağlar.


Hot Tags: kemerli yol bisikleti far, ABD'den, alışveriş, ucuz, indirim, en iyi, dayanıklı, kaliteli, düşük fiyat
ilgili ürünler

Sorgulama