Pilot Kartuşlu Yol Bike Far

Pilot Kartuşlu Yol Bike Far

Ağırlığa duyarlı karayolu kalabalığı için harici bir pil, ağırlık ve zahmetli kablolar yüzünden bazen kaşlarını çatar, ancak bir ışıktaki tümünün çoğu baştan sonuna kadar tutarsız lümen çıkışı olan orta ila düşük çıkışa sahiptir. Bunların hepsi Magicshine'ın sahip olduğu ...

Chat Now

Ürün ayrıntıları

Ağırlığa duyarlı karayolu kalabalığı için harici bir pil, ağırlık ve zahmetli kablolar yüzünden bazen kaşlarını çatar, ancak bir ışıktaki tümünün çoğu baştan sonuna kadar tutarsız lümen çıkışı olan orta ila düşük çıkışa sahiptir.

2.jpg

Bunların hepsi Magicshine, Monteer'de iki CREE XM-L2'den gelen 1400 lümen parlak ışıktan dolayı bir çözüm geliştirdi; Monteer 1400, muazzam güç sağlayabilen bir yol bisiklet faridir.

3.jpg

Akü kartuşu tasarımı, arka bağlantı noktasının kolaylıkla açılmasını ve pil hücrelerinin hızla değiştirilmesini sağlar. Akünün yönetim çipi, sabit gücün akünün çalışma süresi boyunca eşit şekilde çekilmesini sağlamak için ışık kafasına yerleştirilmiştir.

4.jpg

Işık üzerine yeni tasarlanan dağılım ızgarasıyla birleşince, tutarlı lümen çıkışı ile maksimum performans ve emniyet aynı anda elde edilebilir.

5.jpg

Çok korumalı devrelerle şarj edilebilir USB, Monteer 1400 yol bisiklet farları önceki nesil LED ışıklarından öğrendiklerimizle daha iyi inşa edilmiş olan Magicshine'in 2018 yeni girişidir.


Hot Tags: batarya kartuşu ile yol bisiklet far, ABD, mağaza, ucuz, indirim, en iyi, dayanıklı, kaliteli, düşük fiyat
ilgili ürünler

Sorgulama