Eagle M2 MTB Gece Sürme Ön Far, 2400 Lümenli Far Aydınlatma Sistemleri

Eagle M2 MTB Gece Sürme Ön Far, 2400 Lümenli Far Aydınlatma Sistemleri

Eagle M2, bisiklet için kullanılan LED far, 6xCREE XP-G2 LED'leri ile üretilen 2400 lümen gerçek çıkış sunar.
Direksiyona monte uzaktan kumanda, LED'leri nokta ve sel ışık demetleri arasında kolayca değiştirir.
Tam parlaklıkta açılan kiriş ihtiyacınız olduğu zaman orada ..

Chat Now

Ürün ayrıntıları

Eagle M2, bisiklet için far LED lambası 6 * CREE XP-G2'nin 2400'lük gerçek lümen çıkışına sahip LED'lerini tutar! Yanal görünürlüğü artırmak için portakal yan ışıkları kullanan Eagle göz tasarımı. Kartal M2, bir zamanlar bisikletinize takılan ve kolaylıkla şarj etmek için bırakılabilen sağlam bir toynağa sahiptir. Üç çıkış seçeneği, üstteki LED'ler bir spot kiriş verirken, alttaki LED'ler geniş bir kiriş yayılımı sağlar ve altısı birlikte aydınlatmayı seçerseniz hemen hemen her tür biniciye uyacak şekilde mükemmel bir çıktı elde edersiniz.


Magicshine bisiklet için bu led far ile ışın deseni problemini çatlattı, biz sürüş esnasında hepsinin çok yönlülüğe ihtiyacı olduğunu fark ettik. Yolda bir noktayı kullanma şansı ve daha sonra yolda olduğunuzda daha geniş bir kiriş, bazen ikisine de ihtiyacınız vardır. Bu ışık her şeye sahiptir. Üstteki LED'ler, alttaki ışıklar ışını uzak ve geniş bir alana yayacak güzel bir spot ışın verirler, ya kablosuz uzaktan kumanda düğmesini kullanarak aralarından seçim yapabilir veya aralarındaki nihai ışın takas için hepsini kullanabilirsiniz.


Her zaman olduğu gibi Magicshine ışıkları kullanımı oldukça kolaydır. Uzaktan kumandayı ve baş üniteyi senkronize ettikten sonra, kapatmanız çok basit ve talimatlar eklenmiştir. Kiriş deseniyle oynamaya çalışın, yoğunluğun ve kiriş yayılımının etrafında değiş tokuş edene kadar ve uzaktasınız, uzaktaki düğme ile seçeneklerinizi değiştirme daha kolay veya daha güvenli olamazdı. Bu ışık olmadan ne yaptığını merak edeceksin.


Magicshine Eagle M2, 5.2Ah 7.4V standart pil ile birlikte gelir; tam güçte 2.4 saatlik çalışma süresi sağlar. Konektörler güncellendi. Pil gücü, ışıkların 5 çubuğunun üstündeki ışıklı bölümde gösterilir ve çıkış aralığına vurmanız ve evinizi acele etmeniz gerektiğinde tam güce kadar varın.


Burada, Magicshine Eagle serisinin kendine özgü haline geldiği, artık Eagle M2 bisiklet ışık tutacağı monte etmek için 'o' halka sistemine güvenmediği, sağlanan allen anahtarını kullanarak birkaç dakika içinde bisikletinize uyuyor ve daha sonra Onu kaldırmanız gerektiğine karar veriyorsunuz .. Toplumumuzdaki daha vicdana aykırı olmamak için bisikletinizden ışığı çıkarmak istediğinizde, ışık kafasını çıkartıp uzaklaştırabilirsiniz. Basit, hızlı ve çok akıllı.


Bikeradar En Çok Aranan İnceleme

Eagle M2, aydınlatma uzmanı Magicshine'in yeni bir birimi. Üç alt sel ve üç üst noktayla iki sıra LED düzeni kullanıyor. Çok yönlülük, kapsama alanı ve değer, mükemmel değer MTB aydınlatma. Maksimum 2.400 lümenli Eagle M2, ihtiyacınız olduğu zaman ciddi parlak bir ışıktır, tırmanış için geniş yayılım / kısa ışık veya hafif yayılım için hafif darbeli / uzun mesafeli ışıktır. Baş ünitesi, sabit, yarı kalıcı çubuk kelepçeden kolaylıkla ayrılır ve sabit kutudaki pilin, güvenlik için ikiz kauçuk kayışların yanı sıra kabloyu düzenli tutmak için bir Velcro kayışı vardır. Magicshine güvenilirliği daima çok iyi olmuştur. Ağırlık: 173g (Birim) + 301g (Pil) = 474g

图片 1.jpg

Magicshine Eagle M2, üstte altı nokta kiriş, üçü de altta geniş bir sel fonskiyonu, altı ultra-parlak LED'e sahiptir. Üç ışık modu vardır - altı LED'i birlikte çalıştırabilir veya iki satır arasında ayrı ayrı seçebilirsiniz. Parlaklığı ve modları ayarlamak, lambanın kendisinde veya uzaktan kumandayla yapılabilir. Eagle M2, teknik sürüş için mükemmel olan, direksiyonun yakınında iyi bir ışık havuzu oluşturur, bu da sizin dilek listenizde olmalıdır.


Kutu İçeriği

Magicshine Eagle M2 far

Kablosuz uzaktan kumanda

Tutamak sapı

Pil takımı, 7.4V 4.4Ah

şarj aleti

Üç kayış

Montaj için Allen anahtarı

Garanti belgesi

Uzaktan senkronizasyon modülü de dahil olmak üzere Kullanıcı KılavuzuAğırlık

33 oz

boyutlar

7,87 x 6,3 x 3,15 inç

Işık kaynağı

6xCREE XP-G2

Işık akısı

2400LM

Kabuk malzemesi

Alüminyum alaşım ve plastik

şalter

İki üst tıklama anahtarı ve kablosuz uzaktan kumanda

Çalışma modları

% 100 -75,% -50% -20% -10%

pil

4400mAh Li-ion pil

Güç göstergesi

5-LED / 5 Modlu Gösterge

Süre

% 100 parlaklıkta 2 saat
Düşük güçte 16 saat

Su geçirmez

IPX5

Boyut

L63xW54x43mm


AM2 (001) .jpg

cim3 (001) .jpg

AM4 (001) .jpg

AM5 (001) .jpg

am6 (001) .jpg


Hot Tags: Kartal M2 MTB gece sürme far, 2400 lümen farlı aydınlatma sistemleri, ABD, mağaza, ucuz, indirim, en iyi, dayanıklı, kaliteli, düşük fiyat
ilgili ürünler

Sorgulama