Önceden Dahili, Dönüş Sinyalleri ve Arka Işıklar ile MJ-898 Bisiklet Kaskı

Önceden Dahili, Dönüş Sinyalleri ve Arka Işıklar ile MJ-898 Bisiklet Kaskı

MJ-898 cin kaskına bütün ışık seti dahildir. Ön far, 2 yan dönüş sinyal lambası ve bir hareket algılayan arka emniyet ışığı, bu kaskı en çok yönlü bisiklet kask / bisiklet ışık kombinasyonlarından biri haline getirir. Tüm şehirlerinizde güvenlik gereksinimlerini karşılamak.

Chat Now

Ürün ayrıntıları

Bu ürün, sürücülerin, aka kişilerin, tutumları olan kişilerin, kabak baharatlı mocha'lı kişilerin ve hayatınızdan daha önemli olan kısa mesajların, bisiklet sürücülerinin neler yapabileceği konusunda önyargılı görüşlü kişiler tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır. aittir. 898, toplumsal olarak kabul edilebilir olabilecekleri için zamanından önce sizi alay konusu yapabileceğini hissediyor.


Yanıp sönen arka ışık mükemmel ve yalnızca 6 lm'lik bir yayın yapması iddia ediliyor olsa da önemli yol varlığı sağlar. 20lm'de, dönüş sinyalleri açıkça sonradan düşünülmemiştir. İnanılmaz derecede parlaktırlar ve bir otomobilinkine benzer bir model / hızla yanıp sönerler. Ayrıca, birkaç yanıp sönmesinden sonra otomatik olarak kapanacak şekilde ayarlanmışlar, belki 15 ya da öylesine. Son olarak, far, 800lm aralıktaki bir bar ışığına mükemmel bir ilave olacak nispeten sıkı bir spot kiriş deseni üretir. Buna ek olarak, dikey ayarlama, farınızın yerleştirilmesi bir kek hareketi.


Zamanlarının çoğunda olanların çoğu gibi, insanlar genellikle başlangıçta ne düşüneceklerini bilmiyorlar. 898'de bir istisna yok. Bazıları seviyor, bazıları saçma buluyor, bazıları tarafsız ve performansı ile daha fazla ilgileniyor. Çünkü bu kask, konfor için makul bir seviyeyi sağlamak için ağırlığı koruyarak, 4 farın bir kask içine entegre edilmesi için tüm hedeflerini gerçekleştirdiğinden.


AM2 (001) .jpg

cim3 (001) .jpg

AM4 (001) .jpg

AM5 (001) .jpg

am6 (001) .jpg

Hot Tags: Dahili ön, dönüş sinyalleri ve arka farlar ile MJ-898 bisiklet kaskı, ABD, mağaza, ucuz, indirimli, en iyi, dayanıklı, kaliteli, düşük fiyatlı
ilgili ürünler

Sorgulama